Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Robert Westerlaken door naar het NK dobbervissen.

terug naar overzicht

Donderdag, 9 mei 2019

Afgelopen zaterdag 4 mei 2019 is de selectiewedstrijd "dobbervissen" senioren gevist in de Linge te Leerdam.

 Er waren 65 deelnemers inclusief 8 teams die verdeeld waren over 5 vakken. 
De weersomstandigheden waren niet echt prettig want er was een behoorlijke NW wind gecombineerd met enkele fikse regenbuien. 
Al direct na het startsignaal werden er in alle vakken wat kleine vis gevangen. 
In vak A waren de vangsten niet optimaal. Alleen Roy Vaanholt, vorig jaar nog lid van het federatief jeugdteam van onze federatie, lukte het om gedurende de gehele wedstrijd de kleine vis aan de praat te houden en ving uiteindelijk 4 kilo voorns en blieken. 
In vak B werd de wedstrijd gedomineerd door Nick Eestermans. Ook hij was vorig jaar nog deelnemer van het Evezet jeugdteam en begon na een uur geleidelijk meer vis te vangen en kon dit verder uitbouwen. In het begin ving hij nog voornamelijk kleine vis maar gedurende het verloop van de wedstrijd begon Nick grotere vissen te vangen inclusief enkele brasems. Gezien de vangsten in de overige vakken werd gedurende de wedstrijd snel duidelijk dat dit super talent de nieuwe Federatie kampioen zou worden. Uiteindelijk kon hij zelfs 14.440 gram ter weging aanbieden. 
In vak C is de meeste vis gevangen. Sander Vrielink had de kop plek geloot en maakte de verwachtingen volledig waar want hij won zijn vak met een gewicht van 7.380 gram. 
In de vakken D en met name E werd de minste vis gevangen. Ton Jansen won vak D met 2.440 gram en Robert Westerlaken won vak E met 1.740 gram.

2 leden van onze vereniging hebben er mee gevist:


 1  
 Robert Westerlaken 
 Vak E
 1740 gram   NK  afgemeld
 7 
 Jan Bueters 
 Vak C
 3110 gram

Hartelijk gefeliciteerd  heren.